قوانین و مقررات

باشگاه مشتریان ساو به شماره ثبت 531344 خانواده بزرگی است که از مراکز برتر ارائه دهنده خدمات و کالا و از سوی دیگر از پرسنل سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی و مردم عزیز ایران تشکیل یافته است. این شرکت با پشتوانه سال‌ها تجربه خویش در زمینه باشگاه‌داری مشتریان و بهره‌گیری از کادری مجرب و متخصص، ارائه دهنده خدمات رفاهی و تخفیفی و تقسیطی درسراسر ایران عزیز می‌باشد

قوانین استفاده از خدمات سامانه باشگاه مشتریان ساو
  • باشگاه مشتریان ساو تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و درج هرگونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی و مغایر با هنجارهای اجتماعی باعث حذف حساب کاربر مورد نظر خواهد شد.
  • استفاده از نام و نام‌خانوادگی حقیقی افراد به منظور ثبت نام در سایت الزامی است. در صورت مشاهده کلمات رکیک و الفاظ نامناسب، حساب كاربر حذف خواهد شد.
  • هنگام سفارش ، ثبت یک شماره معتبر و قابل دسترس برای اعضا الزامی است.
  • مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه و غیر واقعی از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس و شماره تماس به عهده کاربر است.
  • در باشگاه مشتریان ساو همواره سعی کرده‌ایم، با بهترین و معتبرترین فروشگاه ها همکاری کنیم. ما در این زنجیره تنها نماینده‌ای برای برقراری ارتباط بهینه و موثر میان مشتریان و فروشگاه های سراسر ایران هستیم. باشگاه مشتریان ساو مسئولیتی در قبال کیفیت فروشگاه آنلاین و نحوه ارسال سفارش‌ها توسط فروشگاه ها عهده‌دار نیست اما همواره سعی کرده ایم با پیگیری و مذاکره با فروشگاه ها این مشکلات را به حداقل کاهش دهیم
  • نشان تجاری باشگاه مشتریان ساو، در اداره کل ثبت شرکت‌ها و اداره کل مالکیت صنعتی به ثبت رسیده‌است و تحت پوشش قانون کپی‌رایت است.
  • تمامی متن‌ها، طرح‌های گرافیکی و کدهای به کار گرفته شده در باشگاه مشتریان ساو جزو اموال شرکت «باشگاه مشتریان ساو» محسوب شده و هرگونه کپی برداری، نشر، نمایش، بازسازی و انتقال آن به هر صورت بدون اجازه مالک ممنوع بوده و پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.
  • جهت استفاده از خدمات تخفیفی سامانه باشگاه مشتریان ساو ( تخفیفات منو رستوران ها، کدهای تخفیف، بسته های خدماتی، کمپین ها، کوپن ها و هرگونه خدماتی که در جهت کاهش مبلغ نهایی پرداخت میباشد) باید روش پرداخت آنلاین و یا اعتباری انتخاب شود و این خدمات در روش پرداخت نقدی اعمال نمیشود.